Pripravte sa na pôrod a príchod bábätka v našom Centre pre rodinu. Sprevádzať vás budú Mária Kopčíková a Hana Celušáková.

Môže byť Váš sprievodca tehotenstvom, prípravou na pôrod a šestonedelím. Kurz je určený pre tehotné maminy alebo páry, ktorým nevyhovuje stretávanie počas pracovného týždňa, alebo majú do pôrodu kratší čas. Prebieha intenzívnou formou dva dni.

Pozývame Vás na stretnutia, ktoré Vám pomôžu získať prehľad a istotu v príprave na pôrod a príchod bábätka. Okrem praktických rád sa Vám pokúsime sprostredkovať jedinečnosť tejto životnej etapy a umožniť možno trocha viac spoznať samých seba i seba navzájom. Tento kurz prebieha štyri týždne a koná sa len výnimočne.

Môže byť Váš sprievodca tehotenstvom, prípravou na pôrod a šestonedelím. Kurz prebieha vždy v utorok večer.

Nosím, nosíš, nosíme - alebo ako skrotiť babyšatku. Na kurze sa dozviete prečo je také dobré nosiť a čo to prináša do života mame a dieťatku. Tiež si zhrnieme a prakticky ukážeme aké pravidlá je dobré pri nosení dodržiavať. Naučíme sa dva základné úväzy vhodné od narodenia.

Môže byť Váš sprievodca tehotenstvom a prípravou na pôrod. Kurz je určený pre tehotné maminy alebo páry. Prebieha intenzívnou formou jeden deň.

Môže byť Vašim sprievodcom prípravou na dojčenie a starostlivosťou o bábätko. Kurz je určený pre tehotné maminy alebo páry, ktorí majú do pôrodu kratší čas. Prebieha intenzívnou formou jeden deň. Je súčasťou nášho intenzívneho kurzu prípravy na pôrod a príchod bábätka, ktorý môžete absolvovať celý, alebo si vybrať len jeden deň.

Čakáte bábätko? Možno už teraz rozmýšľate nad situáciami, na ktoré by ste sa mali pripraviť. Možno máte už teraz veľa otázok, na ktoré by ste sa radi spýtali pediatra.

Ak Vás zaujal ktorýkoľvek z našich kurzov pre tehotné alebo pre rodičov a radi by ste ho venovali ako darček, neváhajte nás kontaktovať. Na konkrétny kurz vám pripravíme aj darčekovú listinu s venovaním.

Individuálna príprava na pôrod je určená predovšetkým ženám, ktoré majú špecifické potreby, skúsenosti a zážitky, ktoré potrebujú prebrať v individuálnom sedení, alebo im nevyhovujú termíny kurzov, alebo chcú mať priestor výhradne pre seba (a prípadne otecka).

Ak vám viac vyhovuje rozprávať sa o dojčení a pripraviť sa naň v prostredí, ktoré je vám blízke, prípadne vám nevyhovuje termín konania skupinového kurzu alebo sa ho zo zdravotných dôvodov nemôžete zúčastniť - zvoľte individuálnu prípravu na dojčenie u vás doma.

The training program is designed for mothers-to-be or couples that do not speak Slovak ev. one partner is Slovak and another one is English speaking.

ZDrSem Mama je osemhodinový kurz prvej pomoci pre rodičov. Na tomto seminári sa rodičia zoznámia so životohrozujúcimi situáciami, ktoré môžu nastať behom bežného dňa s dieťaťom. Zážitkovou formou Vás lektori naučia, ako na tieto situácie reagovať a vedieť zvládnuť aj náročné emócie.

Alebo čo nám prišlo mailom po ukončení kurzu. Všetky spätná väzby sú nám vzácne a ďakujeme za ne.

Tehotenstvo je obdobie naplnené čakaním, túžbou, otázkami, hľadaním informácií, dobre padne stretnúť sa a porozprávať so ženami prechádzajúcimi podobným procesom, spoločne zdieľať informácie, ale hlavne pocity, proste mať čas v každodennej uponáhľanosti byť aspoň na dve hodiny v týždni „tehotná“, zrelaxovať, zhlboka sa nadýchnuť ...

Môže byť Váš sprievodca tehotenstvom, prípravou na pôrod a šestonedelím. Kurz prebieha občasne, podľa záujmu. Špecialitou je samostatné stretnutie aj pre otcov s otcom - psychológom.

Ak vám viac vyhovuje rozprávať sa o dojčení a pripraviť sa naň v prostredí, ktoré je vám blízke, prípadne vám nevyhovuje termín konania skupinového kurzu alebo sa ho zo zdravotných dôvodov nemôžete zúčastniť - zvoľte individuálnu prípravu na dojčenie u vás doma.

Laktačné poradenstvo - individuálne poradenstvo pri dojčení s certifikovanou Laktačnou poradkyňou Máriou Kopčíkovou. Rada Vám poskytnem konzultáciu v prípade problémov s dojčením, alebo keď ste si nie istá či postupujete správne pri riešení prípadných problémov a len si chcete svoje informácie overiť.

Mamičky alebo oteckovia sa naučia masírovať svoje dieťa. Popritom získajú základné poznatky z aromaterapie a naučia sa zvládať bežné problémy detí prírodnými prostriedkami.

Podporte nás: